| s3xy0girl20 a întrebat:

din dimineata asta nu imi mai merge google chrome nu stiu ce are si trebuie sa folsoesc acum intrenet explorer ca mai demult si trebuie sa apas mereu yes yes la fiecare click si e ft ft enervant mi-am descarcat opera dar nu merg clipurile pe youtube, nici pe mozila deci ma scoate din minti! Help plzzz!

1 răspuns:
| Dianaaa_3492 a răspuns:

Deci : Incearca sa il stergi si sa il downloadezi din now sper sa mearga la mine a mers love struck fundita:X?