| Ev0 a întrebat:

Am o problema foarte mare.
Incep asa:
Mi-am luat Battlefield 2142 si am avut surpriza ca nu vedeam toate armele din spawn, adica atunci cand incepi si te pune sati alegi arma.
Am sters jocul cu gandul ca avea vreun fisier corupt.
Acuma mi-am luat Battlefield 2 Complete[Toate 2, special forces, euro forces, armored fury] dar problema persista in plus cand dau q sau t nu vad optiunile din partea stanga jos cum nu imi arata nici resut armelor decat primele 4.
Trebuie sa mentionez ca si mouse-ul dispare cand il duc in zona stanga jos. Alta mentiune este ca optiunile exista daca mut si dau click la q t se trimit mesajele iar armele se selecteaza.
[Battlefield 2 cu update v.1.5 jocul este cumparat original]
Multumesc

1 răspuns:
| dany9844 a răspuns:

Salut, problema asta o am si eu ai rezolvato sa ma ajuti si pe mine te rog.