| Eternal a întrebat:

Salut.Am o problema la cs 1.6.Cand am intrat am observat ca pot merge doar pe directie (adica numai inainte) si cind incerc sa o combin cu o alta directie (adica inainte + la stanga) merge doar inainte si ca sa fac la stinga trebuie sa intorc mausul sau sa apas pe a.
P.S:Eu joc de pe litere w,s,a, d
Dau funda

2 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Intra la options > keyboard. USE DEFAULT

| Paul_Bogdan_1998 a răspuns:

Problema asta o am si eu dar am vazut ca nu jocul e problema exista 3 moduri de probleme
(1).tastatura(nu poate face legatura intre 2 taste apasate simultan)
(2).Pc-ul,Sistemul de operare(exista 2 solutii 1.dereglarea setarii tastaturii 2.schimbarea windows-lui)
(3).Reseteaza butoanele din cs Intri in cs>optiuni>keyboard>clear key. Dupa aia iesi din joc si intrii inapoi si tot acolo optiuni>keyboard>use default.
Si eu am avut aceea problema dar a mers dupa ce am resetat butoanele(din joc)
Asta e singura solutie!

Fundaaa? plssss:*