| DrMundo a întrebat:

Salut, azi-am observat ca nu pot folosi shift si t sau y sau b sau n sau /... sa fiu mai explicit, daca apas pe shift (left sau right) si incerc sa scriu cu litere mari, toate celalte litere si semne merg, doar acelea au problema, de ce (semnu intrebarii). nu e o chestie legata de tastatura pentru ca am schimbat mai multe tastaturi,

1 răspuns:
| adyurs a răspuns:

Asta cu siguranta ii o problema din soft incearca sa iti schimbi limba pe engleza daca folosesti romana sau sa verifici driverele de la keyboard (click dreapta pe iconita de la windows partea din stanga jos si selecteza device manager si du-te la keyboards, dai click pe sagetuta aia mica din stanga si selectezi tastatura ta si dai click dreapta pe a ta si dai properties dupa mergi la drivers si dai scan for drive automat si vezi daca iti lipsesc driverele) sper ca te-am ajutat