| Nova21 a întrebat:

Cum fac ca mausul sa mearga mai cursiv in Skyrim cand vreau sa ma uit in alta directie imi merge greu trebuie sa tot dau mausul in acea parte de 100 de ori cum sa fac sa nu mai mearga asa greu mausul?

Răspuns Câştigător
| NELU36 a răspuns:

Scuzw! Nu am stiut.Dar poti pune mouse si la leaptop.

6 răspunsuri:
| error1234 a răspuns:

E mouse-ul la dracu de analfabeti!

| Nova21 explică (pentru error1234):

Auzi da ce te gasesti sa vorbesti sa sune stiu cum se scrie da nu ii obligatoriu sa scriu asa ca tu esti prea obsedat de caligrafia n-ai decat!

| NELU36 a răspuns:

Daca e mouse cu bila din aia de cauciuc, desfa capacul pe care sta bila si curata mizeria prinsa pe cele doua axe pe care se invarte bila. Daca este cu led schimba-l.

| Nova21 explică (pentru NELU36):

Am laptop si nu am mouse

| Nova21 explică (pentru NELU36):

Am reusit trebuia sa scap de catusele alea din joc dara mers faza deci mersi ai funda

| NELU36 a răspuns (pentru Nova21):

Scuzw! Nu am stiut.Dar poti pune mouse si la leaptop.

| teodoraCBT a răspuns:

Poti sa il schimbi, sau poti poti sa pui ceva mai aspru sau dur... ceva in genul unei coperti de caiet