| MariusSaan a întrebat:

Salut, am o problema.La fifa 07 cand vreau sa joc cu un prieten, direct ip sau gameranger, imi intra, da cateva pase si imi zice The Connection With The Other Player Has Been Lost.
Am jucat cu 2 prieteni, credeam ca e de la altcineva, dar e de la mine... ce pot face?

2 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Pai poate ti-ai facut echipa sau ai facut ceva schimbari in joc.in gameranger daca faci schimbari la jocuri nu merg. bine nu chiar toate unele merg

| MariusSaan explică:

O fi de la fisier? Nu pot stii, nu l-am inlocuit deloc. Dau funda!