| HeartsBraker a întrebat:

Salut ...am o problema la gothic 1 va rog daca ma puteti ajuta dau fundita, nu imi porneste am instalat mai multe versiun si cu pach si tot nu da semne de viata, dau dublu click pe el nicio eroare nimic si am restartat si pc-ul cand il sting atunci da sa intre in joc ce are va roooog ajutor crying

1 răspuns:
| Eddz a răspuns:

Salut,
Jocul e destul de vechi, deci incearca sa il rulezi in compatibility mode.In caz ca nu stii cum, click dreapta pe iconita, properties, dupa in tabul compatibility dai run this program in compatibility mode si selectezi optiunea dorita. Recomand xp sp3/xp sp2. Si apropo, bafta, jocul e super