| FlorinPetrean a întrebat:

Am o problema:

La Warcraft3 Frozen Throne intru in el dau la LAN(Local Area Network) dau Create Game apoi aleg mapa[(eu aleg din folderul Downloadsbig grinotA Allstars v6.57b)-vreau sa ma antrenez la DotA]apoi ma duce iar la pagina cu Create Game, apoi dau din nou Create Game, aleg mapa si iar ma duce inapoi si tot asa. CE SA FAC?

Dau fundita

1 răspuns:
| Seby911 a răspuns:

LAN? joci cu alti de pe aceeasi retea care esti tu? (RDS/Romtelecom/etc etc...) sau daca vrei du-te la singleplayer custom game si o alegi acolo...