| eLegancE2005 a întrebat:

Am o problema legata de jocul cs 1.6.Nu il am cumparat de pe steam dar am versiunea warzone.Mereu fps mi se blocheaza la 100 si nu stiu cum pot sa le maresc fiind steam off.Am incercat fps_max si nu merge. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| StGaLLa a răspuns:

Net_graph 3 / developer 1

fps_override 1

fps_max 131
va trebuii sa scrii fps_max ori de cate ori intrii in cs

1 răspuns:
| AdobePhotoshop a răspuns:

Haha este Fps-ul maxim pe care al poate atinge jocul in setarile stoc. Daca chiar vrei sa ai mai multe fps-uri trebuie instalate niste extensi si modificate niste valori. Incearca asa cum face tipul asta. Fa pas cu pas si nu te grabi. Vei putea ajunge si pana la 300 - 400fps, mult noroc!

https://www.youtube.com/watch?v=OhfbxyBaJcE