| DANIH1221 a întrebat:

Salut am placa video ASUS Radeon™ R7 250 OC, 2GB DDR3, 128-bit

RAM 6.0 GB

Processor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9650 @ 3. 00GHz si imi merge fifa 19 demo destul de bine. Aproape la fel ca si fifa 18 demo fifa 18 full merge mai bine ca si fifa 18 demo de imi va merge fifa 19 full mai bine decat fifa 19 demo?

Răspuns Câştigător
| IoanWild a răspuns:

Salut! Pentru Fifa 19 full ai nevoie de cel putin RAM: 8GB! Insa pana apare jocu mai poti astepta putin, incerci jocu asa cu rami pe care ii ai si daca sacadeaza faci upgrade la 8gb ram. Bafta!

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

O sa iti mearga bine si cu 6GB.