| cata97812 a întrebat:

Am placa video Intel hd graphics de 1203 mb, procesor Intel celeron 1. 40ghz si ram 4 gb. Imi merge fifa 13 sau fifa 14?

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Salut. Ma tem ca placa ta video nu este compatibila cu jocurile dorite.Aceasta placa pe care tu o prezinti este una de laptop daca nu ma insel. Ma tem ca jocurile (nu doar astea 2 )o sa ti puna mari probleme deoarece configuratia ta nu te ajuta. sad

3 răspunsuri:
| mihaimihai11 a răspuns:

Salut cata, dp mine ar trebui sa iti mearga fifa 13 dar procesorul este mic si o sa iti mearga sacadat

| itexpert a răspuns:

Jocurile alea nu merg daca nu ai dual core.si oricum, slabe sanse sa ruleze pe video integrate (gma)

| ksuper31 a răspuns:

Procesorul slab.O sa-ti mearga in frame-uri.
Succes!