| CostinxD a întrebat:

Salut TPU

Imi merge crysys 1 pe un pc, ca asta?

Procesor Intel(R) Celeron(R) CPU G530 @ 2. 40ghz 2.40 ghz

RAM : 2GB

Placa Video: Intel(R) HD Graphics Family

876MB

Astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Poate sa mearga, dar cu placa aia video ma indoiesc, incearca. Placa ta video e integrata si nu are suport pentru S.M. 3.0 dar nu stiu daca jocul cere acest 3.0, m-am uitat la cerinte dar nu specifica nimic in legatura cu suportul. Instaleaza-l si daca merge imi dai funda... happy

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Nu! nici nu incerca chiar daca va merge va avea lag

| Robotzzzi a răspuns:

Iti merge sigur Crysis 1 si eu l-am terminat ...Am calculator mai praf ca atau si imi merge perfect.Am 1 gb rami 1 gb placa video.
Iti merge sigur daca eu am calculator mai praf ca atau si imi merge atunci iti merge sigur si tie.
Funda te rog frumos?

| lotusul5 a răspuns:

Daca îi pui grafica la minim tiai ocupat timpul timp de o vara