| alexelu54 a întrebat:

Salut, am procesor Intel(R) Core(TM) Duo CPU E4600 @ 2, 40GHz 2, 40Ghz(sincer nu stie de ce imi scria de 2 ori) 2Gb Ram sistem de operare 32 biti Si placa video Nvidia GeForce 210 si imi merge greu jocul pe 1680x1050 la 60Hz si Nu ma lasa sa pun la 59Hz pentru ca nu este 1680x1050.Ma puteti ajuta ce sa fac am mai avut jocu si imi mergea OK? Ce sa fac?
P. S: Am windows7
P. P. S:Am intrat pe un site cred ca www.canyourunit.com si mi-a spus ca am cerintele minime. MULTUMESC.

4 răspunsuri:
| R4z0R9911 a răspuns:

Probabil trebuie reformatat

| alynandrey a răspuns:

Ai cerintele minime dar rezolutia pe care o vrei tu este HD si nu cred ca placa asta ar face fata la asa ceva... Incearca sa ti toate detaliile la minim si asa iti va merge mai rapid.
De curiozitate... Ce joc vrei sa ti la rezolutia asta?

| Zangetsu a răspuns:

Nu inteleg de ce va limitati la cele mai ieftine placi video, si dupa aia va plangeti ca va merg naspa jocurile.

| alexelu54 explică (pentru alynandrey):

Devil May Cry4