| Cubix181 a întrebat:

Salut, am serverul de Minecraft CactusCraft(Mc.CactusCraft.Tk) și am o întrebare?:
Există un plugin cu care pot face să ningă pe toată mapa? Asta pentru Crăciun. Am încercat să mă duc la un capăt al mapei, apoi la cel opus și să setez cu world edit-ul cu //setbiome ice_plains, dar nu a mers pentru că a căzut serverul, pentru că na, normal, doar am încercat să setez pe toată mapa. Ideea este, există un astfel de plugin? Nu vreau snow control pentru că îmi face lag pe server. Fundăă+GRAD Helper PE SERVER. (Mă cheamă Cubix181)
Mulțumesc.
Contact:
Skype: Cubix181
Mess: Cubix181@Yahoo.Ro

1 răspuns:
| BOSSUEU a răspuns:

Cubix 181 sunt ownerul de pe mc.creeprycraft.tk (mastermaxi7) poti sa incerci pluginul asta
link:http://www.curse.com/bukkit-plugins/minecraft/bioseasons/752629