| Cristian_Oprea_1998_RNGl a întrebat:

Am si eu nevoie de un hack pentru clash royale pentru gems. dar sa fie free

2 răspunsuri:
| Razvan12354 a răspuns:

Nu poti face hack, serverele clash royalr sunt fooarte greu de spart, dar pot instala un sv privat cu cartile care urmeaza sa apara, bani si geme infinite. Cauta pe net Clash of Lights(asta eeste svsi care il stiu) FUNDA?happy

| SoimulX a răspuns:

Nu poţi să introduci un hack decât dacă vrei să îţi fie blocat contul. Regula se aplică la toate jocurile.