| Life4Fun a întrebat:

Salut am si eu nevoie de un raspuns rapid. Dati-mi si mie niste servere de san andreas multiplayer romanesti.Mod preferabil:dm/stunt/race/derby.Acum ca rss s-a inchis nu mai gasesc alt server romanesc bun si sa fie si destul de multi player pe el aproximativ 100-200.

2 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Dar de RPG nu vrei? Uite unul de RPG, http://rgaming.ro/forum/ te aştept.

| 12345678924 a răspuns:

S-a deschis un server de SA-MP (Stunt-Drift) merge de la ora 3 amiaza pina la ora 10 si in wikenduri de la 10 dimineata pina la 10 seara va asteptam
Sunt admini buni asa ca trebuie respectati! Daca o sai respectati poate o sa fiti si voi Admini doar daca va chematiprietenii vecinii sa se joace pe server Va astept