| aLeXDD a întrebat:

Am si eu niste probleme cu internetul de cateva zile. Imi da eroare imi zice a cable network is unplugged dupa is connected dupa iar unplugged dupa iar connected face asa repede de cateva ori si dupa isi revine merge pornit. Nu e de la firma de internet deoarece sunt singurul cu problema asta, in rest tuturor vecinilor, prietenilor le merge perfect. Are cineva idee din ce cauza si cum pot rezolva asta?

1 răspuns:
| manda a răspuns:

Pai de la sintemu calculatorului se intambla pentru ca e virusat si incearca sati bagi windows din nou si o sati mearga net si daca nici atunci se se rapara inseamna ca are modemu probleme