| Hghhgg a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare, as vrea sa îmi cumpăr ps 4 cu jocuri pe cd...și vreau sa știu dacă ma pot juca jocurile alea dacă nu conectez ps la wifi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de joc. Daca sunt jocuri singleplayer le poti juca fara o conexiune de internet. Totusi multe jocuri vin pe CD fara patch-uri essentiale asa ca este posibil sa intampini niste bug-uri. Eu am avut o experienta destul de ok si fara patch-uri.

| AlfredoAlfonzo a răspuns:

Depinde de jocuri, daca jocurile sunt facute sa fie jucate exclusiv online, fie ca le ai pe cd fie ca le ai digital nu o sa le poti juca, daca ele insa sunt si online si singleplayer o sa poti sa joci singleplayer fara probleme ori cu doua controlle-re daca au optiunea asta, cand cumperi un joc sa te uiti ca sigur scrie ce fel de joc eu ori eventual sa dai un search pe google