| Kate99 a întrebat:

Hei. Am o intrebare...semicomplicata. Fratele meu mai mic (89 ani) vrea un telefon. Dar lui nu-i trebuie telefon, el vrea doar jocurile. Exista altceva, gen o consola(nu prea stiu cum functioneaza alea) la care sa se poata juca jocuri gen subway surf, temple run, etc? Daca da, detalii va rog. Daca nu, care e cel mai ieftin telefon touch screen cu wifi si jocuri? Sa fie ieftin ca daca nu cheltuie banii mamei si eu nu mai raman cu nimic laughing)))))) Scuze daca am fost total pe dinafara. Funda

5 răspunsuri:
| Kate99 explică:

9 ani laughing) nu 89

| GreenBug a răspuns:

Si eu am un frate mai mic de 6 ani, un telefon cu 20 de jocuri(Samsung Galaxy mini2) si ca orice copilas neastamparat din lume, el imi fura mereu telefonul doar ca sa se joace...o consola e scumpa si crede-ma o va strica in 2 saptamani.
Poti incerca sa il lasi pe telefon fiindca tentatia de a se juca il face sa iti i-a telefonul, apoi dupa o vreme se va plictisi.Bafta happy

| Kate99 explică (pentru GreenBug):

Am incercat, si el chiar se plictisea, dar din cauza prietenilor sai mereu ii revine cheful laughing Oricum, mersi. Dar Samsung mini e bun de ceva? Are jocuri?

| alleu a răspuns:

Da, deci este consola wii fooarte misto ai toate jocurile care le vrei pe ea. Plus ca ai multe jocuri cu dans sau tenis de ex. Sa luam ala cu dans. ai un tip in fata care face miscari si tu trebuie sa faci dupa el. Consola are un laser si in momentul in care faci o miscare gresita, iti zice, mai ai si karaoke + temple run subway etc. Daca o vrei la mana a doua uite aici : ->http://www.okazii.ro/......a128487050
Si daca vrei nou cauta pe google consola wii si o sa gasesti :)
Daca vrei telefon iti recomand Samsung galaxy y young sau Samsung galaxy mini 2 :)
A si daca vrei jocuri pentru consola, uite aicii ->http://www.shopmania.ro/q-consola-wii
Funda?

| Kate99 explică (pentru alleu):

Dar consola portabila?