| Hassel a întrebat:

SaluthappyAm si eu o intrebare despre Metin:
De ceva vreme,, atunci cand dau click pe alti jucatori, nu imi mai apare in partea de sus a ecranului mini-meniul ala unde scria soapta, invitatia grupei,...
Ce sa fac ca sa-mi apara din nou? multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| andrei_9928 a răspuns:

Incerca sa dai log out sau schimba caracterul m-i se intampla si mie asta des de obicei dupa ce citesc carti.
P.S.Chiar credeti ca o sa primiti funda daca o cersiti? Cel care a pus intrebarea o ofera celui care ii ofera un raspuns satisfacator nu celui care o cere.

3 răspunsuri:
| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Pai inceraca sa iesi sa intri din nou pe metin... se intampla des e un fel de bug

| ogreaxel a răspuns:

App deci trebuie sa dai click dreaptatongue
daca nu iti merge incearca sa instalezi din nou metin2
daca vr sa te ajut cu ceva din metin2 add:bitza_cool_97
te ajut cu tot ce stiutongue
funda?batting eyelashes

| Hassel explică:

Desi ogreaxel mi-a spus ca trebuie de fapt sa dau click dreapta, i-am dat funda lui andrei, fiindca a avut si el dreptate, si nu a cersit funda.Pacehappy