| Ovidiu a întrebat:

Cum fac sa imi apara meniul de la counter. De o vreme nu imi mai apare.

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Incearca sa-l reisntalezi intr-un alt folder pe alta paritie, deoarece sigur ai luat destroy.

Succes!

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Trebuie sa re-instalezi Conter-Strike-ul.

Succes!

| Ovidiu explică (pentru Lumine):

L-am reinstalat de 5 ori pana acum. Alta idee.

| Ovidiu explică (pentru Lumine):

Am sters din C:// folserul CS, am sters urmele din registri.

| Lumine a răspuns (pentru Ovidiu):

Incearca sa-l reisntalezi intr-un alt folder pe alta paritie, deoarece sigur ai luat destroy.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat reinstalezi si no sa se mai intample este probabil de la server list.BAFTA!