| katana21 a întrebat:

legata de donarea pe League Of Legends adica daca donez cu cardul parintii priemesc ceva de la banca vreo notificare ceva ca o suma a fost extrasa etc? Rog seriozitate ai mei au salarii mari si nu prea stiu soldul cardului. Dau funda celui care explica mai bine.

Răspuns Câştigător
| eduard1 a răspuns:

Da. TOATE tranzacţiile apar pe extrasul de cont.
Extrasul de cont este o listă cu TOATE mişcările de numerar. Suma (sold) iniţială, încasări / plăţi / taxe, sold final. Fiecare tranzacţie este evidenţiată cu suma plătită / încasată, data, destinatarul. Extrasul de cont este emis odată pe lună sau ori de câte ori este interogat de posesorul contului respectiv.
http://violonist.wordpress.com/exstrase-de-cont/

1 răspuns:
| THCC a răspuns:

Nu e mai usor sa mergi la magazin sa iti cumperi credit paysafe?