| pauladrian_2984 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru ce ce joaca Fifa 12 si folosesc Creation Master 12, ala unde editez emblemele,logourile,fetele,stadioanele, echipele.Si eu il folosesc, dar cand pornesc Creation Master 12 imi apare o eroare:"Error:5000" si scrie sub:"Unable to open gui file.Some pictures will not be available". Apoi dupa ce dau OK,nu imi apar imaginile de la logourile echipelor,echipamentul, stiadioanele si fetele jucatorilor in (asta e in Creation Master).Ma puteti ajuta va rog frumos!
Funda!

3 răspunsuri:
| claudiuclaudiuclaudiu a răspuns:

Auzi prietene, daca ai aflat zi-mi si mie ca tot asa an si eu imi da eorare 5000 si nu stiu ce sa i fac zi-mi pls daca stii!

| claudiuclaudiuclaudiu a răspuns:

La fel si la mine imi da eroare 5000 si nu stiu ce sa i fac daca ai aflat zi-mi si mie!

| claudiuclaudiuclaudiu a răspuns:

Si la mine la fel imi da eroare 5000 daca ai aflat zi-mi si mie te rog!