| drkz25 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi. E adevarat ca ti se strica calculatorul de la Assassin`s Creed 3? Mai exact e adevarat ca iti `papa`ramii? Am o oarecare retinere sa mi-l iau happy. Va Multumeesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| xtreme95 a răspuns:

Nu, nici daca de abia ajungi la cerinte si de abia iti merge nu o sa ai nici o problema cu ramii cel/cea care ti-a zis habar n-are pe ce lume traieste.
(vezi sa nu se supra incalzeasca aia ar putea face cateva probleme)

| drkz25 explică:

Va multumesc mult!