| NewFolder a întrebat:

E adevarat ca sa amanat aparitia jocului assassin´s creed 2?
:o:o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assassin's Creed 2 a fost amânat până în primul trimestru din 2010. Variantele de console (PS3 si Xbox 360) vor fi lansate conform planului, adica pe 20 noiembrie 2009

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Prin martie 2010 se anunta, oricum o data exact nu se stie
http://www.techtree.com/......3-585.html

| NewFolder explică:

crying nuuuuuuuu crying: nuuuuuuu ((

| yuli10 a răspuns:

Assassin's Creed 2

* PLATFORM: Xbox 360™
* RELEASE DATE: 20/11/2009

sper sa nu se fi amanat pentru ca e foarte tare jocul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va suparati... daca nu apare azi. pana la sfarsitul lunii sigur apare... si eu il astept din craciun. anul trecut, cand am terminat assasin creed1. Sunt nerabdator sa vad cum ii jocu asta, ce o adaugat, si ce dificultate are.