| vali_5218 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare : vreau sa descarc un deer hunting mai nou de cat cel din 2006 si gasesc dar este varianta demo si altele vreau unul sa mearga perfect cine imi da siteul de unde il pot downloada are o fundita! dati-mi va rog siteul fudittaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Loove_6052 a răspuns:

Fatzi cont pe trakerXplor acolo sigur e tongue apar toate jocurile la 2, 3 zile dupa lansare big grin dar grabestete ca nu mai dureaza mult perioada de sing up free happy Funda plz