| RoberTzZz a întrebat:

Salut am si eu o mica intrebare la Sims 3 cand imi descarc de pe net expansion pack il instalez si dupa accea unde trebuie sa il pun ca sa imi porneasca, trebuie cumva in sims 3 dar unde si cum fac sa mearga astept raspunsuri.

1 răspuns:
| Commandersmellofmoney a răspuns:

Deci il instalezi si stii ca cand il instalezi sti cere tipical sau custom da custom si il duci in folderu cu jocuri si apoi gata pornesti sims 3 ala normala si apoi gata o as ti se aprinda o sigla de stanga jos ok? eu am toate adic,,late night'',,expansion pach'',,ambitions'',, world adventures''etc. dar vezi ca a aparut unu de o mie de ori mai calume,, sims 3 medieval''! daca nu te descurci cautama pe idul voicu_sebi9