| MikeMoV a întrebat:

Am si eu o mica-mare problema.Am luat de curand jocul The Sims 3 ( cumparat din magazin ), si am incercat sa bag mobila.Totul bine si frumos, am bagat mobila, am intrat in Sims 3 iar de exemplu cand dau sa i-au patul pe care l-am bagat ma scoate din joc. De ce? Fundita! happy

1 răspuns:
| Bubu123loco a răspuns:

Pai casa iti mearga recomand sa-l descarci la un pr sau il poti lua uh daca ai net si il descarci il dezarhivezi si apoi il bagi in folderul care e inst Funda?