| EndOfJoke a întrebat:

Am si eu o mica problema cu metin2ro!
Acum 2 zile am dat anularea contului iar acum imi zice sa accesez un link sau contul va fi sters in 7 zile.Problema este ca nu vreau sa-l ma sterg si mai jos scrie sa intru pe site in sectiunea stergere cont sada anulare.sadNu gasesc acea sectiune cum pot refuza anularea sau ceva de genu
Rog seriozitate si sa posteze doar persoanele care stiu si eventual sami lasati un link
Funda+vot garantathappy

1 răspuns:
| Joey95 a răspuns:

Nu trebuie sa gasesti "acea sectiune cum poti refuza anularea", pentru ca nu exista. Contul se sterge doar daca accesezi linkul de stergere. Daca l-ai accesat, contul se va sterge in 7 zile.
Succes. (Muta itemele pe alt cont eventual)