| andr3y a întrebat:

Am probleme cu metin2 plzz help am primit acum 7 zile un e-mail care zicea : Contul tau se va sterge in 7 zile dupa primirea acestui e-mail.

Pentru a preveni stergerea lui, logheaza-te pe pagina de start in maxim 7 zile si apasa butonul "Anulare" din sectiunea "Stergere Cont" de la profilul tau.

Cu drag,
-----------------------------
Metin2

eu nu am apucat sa intru fiindca acum am citit e-mailul si acum cand intru pe un server imi scrie contul este blocat va rog ajutati-ma

Conectati-ma pe id andrey_bubu2000

Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| vololo a răspuns:

7 ZILE? SIGUR N-AI PRIMIT UN TELEFON? ...THE RING...

26 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ce e asta? Vreun joc? Daca da, exista o perioada maxima in care trebuie sa te loghezi macar o data, sa vada ca esti interesat de site/joc. Daca nu te loghezi, trimite respectivul mesaj. Daca au expirat zilele respective, poti fie sa scrii administratorilor sa ti-l reactiveze, fie sa iti faci altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul tau nu a fost aceptat mai fa un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua as dori sa ma ajutati sa fac alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu este blocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey....CUm as putea face lvl mai repede.....am lvl 35 si totusi neah nici nuprea am prieteni care sa ma ajuta la nivele.....va rog dati-mi un sfat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nici mie nu-i merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu cand aleg sabia, ma duc sa ma bat cu niste caini, insa nu apuc pentru ca se restarteaza calculatorul chiar cand sa il nimeresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miam uitat parola la depozit ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai folosit hack ori daca nu tea frairit cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene, te-am intalnit in joc, map1 ch1 oras, esti foarte agresiv, nu ti-am facut nimic, si desi am 8 lvl peste lvl tau ai venit ai inceput sa dai in mine, te amuzai tare,(eram la negustoreasa). Te-am intrebat ce ai si mai injurat pe privat. Prietene lasa-te de jocul asta spre binele tau si al celorlalti. Fara suparare. Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai primit ca un fel de ban permanent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mah cum sa rezolv problema dar nici mie nu imi merge

intelegi?

mah ma ajutati sa gasesc solutia va rog

va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andr3y daca i-ai dat cuiva parola el/ea a dat anulare cont...si se va sterge...lvl:35 rang:prietenos steag:galben nume:viperutza12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu incare sa vezi ce trebui sa ai succes si ce se intamla daca se stere mai fal odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lvl ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut acceasi situatie cu furnizorii astia.Mai intai incearca s-ati creezi un cont nou, daca se-n tampla tot la fel reclameazei la imailul: msoe@microsoft.reclamation.com! Eu asa am facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este banat ai folosit hack viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un cont blocat contactati-ma la id alextuzu_miricuss nis ce sa fac aveam ideteme bune era cont Sura va rog eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai anulare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca primiti un mail de genu "Contul dumneavoastra este blocat" dupa situl metin2 insesamna ca ati primit ban cred ca asta e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cand intru in m2 imi apare negru si ma da afr stiti dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc mi se restarteaza pc cand dau space in metin 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se sterge al cont care ar fi al cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contu e banat my friendwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba andr3y sunt GM iar eu ti-am dat mesaju sa te speriitongue

| andr3y explică:

Nu nu am primit niciun telefon daca vreti uitati-va cum este jocul pe www.metin2.ro