| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis acum aproximativ 6 luni, o cerere de stergere a contului. Dar vad ca contul e intact, cum sa il sterg?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Salut! Mai incearca odata sa-l stergi(si la mine prima data n-a mers ca am avut alt cont)http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39.Pa,pa.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Singurul mesaj pe care il avem de la tine (cu exceptia celor de acum 3 zile) legat de stergerea unui cont e de acum 586 de zile. Cristina, colega mea, ti-a expediat un mail si n-a mai primit vreun raspuns sau vreo confirmare a stergerii din partea ta.

Alexandra - TPU

| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge contul trebuie sa trimiti mail-ul apoi sa confirmi stergerea printr-un alt mail(adminii iti vor trimite un mesaj pentru a confirma stergerea).