| zzz1000 a întrebat:

Am si eu o placa video GIGABYTE GeForce® GTX 1070 G1 Gaming, 8GB GDDR5, 256-bit si acum cateva minute eram intr-un joc si am observat ca se aprinde un led alb de langa alimentare (odata la cateva secunde). Intrebarea ar fi de ce se aprinde acel led? Nu s-a mai aprins pana acum, cel putin nu am vazut pana acum. Multumesc.

1 răspuns:
| ASDW4LIFE a răspuns:

Nu te speria deoarece daca nu e rosu nu e ceva grav. Poate este chiar de la alimentare si arata ceva sau se intampla sa comanzi pachete si sa vina cu un led si nici nu le observi pentru un motiv anume.