| Florindfhgf a întrebat:

Salut am si eu o problema am un samsung s5230 si nu cand iau aplicatii si jocuri de pe pc pe telefon si le installez apare erroarea "unsupported file type"

am luat peste 1000 de jocuri si nu merge niciunuam luat si de la alte tipuri de telefoane am cautat pe multe site-uri si nu gasesc niciun raspuns.

1 răspuns:
| Star4You a răspuns:

Nu-ti merge fiindca nu sunt compatibile chiar dace asa zice pe site ca merg.Cel mai bine e sa le ei de pe www.mobile9.com(:.Funda?