| adin94 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu Call of Duty Modern Warfare 2 multyplayer, mi-am resintalat windows-ul de curand si mi-am dowload jocul, il aveam si ininte, mergea perfect dar acum cand vreau sa intru pe el imi apare o eroare si trebuie sa dau Don't Sent, imi zice sa-i contactez pe cei la microsoft si bla, bla...imi trebuie anumite programe adica (NET Framewok etc...de genul acesta) va rog ajutati-ma! dau funda. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

.net framework 2.0, si neaparat grija la driver-ul placii video. Eu am Modern Warfare 2 original dar sunt 3 misiuni in care am parte de acel gen de erori si e de la driverul video. Incearca sa instalezi driverul original de la placa video, nu ultimul aparut. (ex: Ati HD 5470 de pe cd-ul primit, nu Ati Catalyst 10.blabla) Ajuta mult sa stii.

1 răspuns:
| adin94 explică:

Ceapone66: am observat ca la toate jocurile imi facea asa, doar dupa ca am trimis intrebarea laughing, oricum iti multumesc ai o fundawinking