| Bkz_Dosia_1984 a întrebat:

am si eu o problema cu counter-strike. am jucat cam jumatate de ora pe un sv si mergea bine, m-am pus spectator pentru a merge sa mananc si cand am venit era schimbat total, imi mergea fragmentat, scrisulpe chat era altfel si imi merge foarte greu. am dezinstalat jocul de pe steam si cand l-am instalat iarasi tot asa era. ce as putea face sa nu imi mai mearga asa rau?

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Dezinstaleaza-l si stergel si din registri. Dupa care intaleaza-l din nou.Ar trebuii sa mearga.In registri intri cu comenziile urmatoare : Tasta Windows (intre alt si ctrl) +R - scrii cmd, dai enter.Iti apare comand prompt si scrii acolo regedit si dai enter.O sa-ti apara toti registrii acolo.Acuma cauta un folder numit ceva de genul HKEY_users.Intrii pe userul tau.Va trebuii sa fie un folder Steam games acolo.intri pe steam games si stergi tot ce tine de cs. Dupa aia il poti instala linistit.Doar ca ai grija, daca nu stii ce faci acolo poti belii sistemul de operare, nu doar jocul.