| TamasEdy1993 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu cs go-ul...
Deci cand ii dau play stau vreo 5-8 secunde pana ruleaza launcherul si imi apare o imagine neagra care dureaza 2-3 sec dupa ce dispare imaginea neagra jocul practice nici nu este deschis. dar daca ii dau play din nou imi da un mesaj cum ca jocul ruleaza deja.
Va rog ma puteti ajuta si pe mine?

1 răspuns:
| Anonimusrocraft a răspuns:

Salut,posibil sa fie piratat trebuie sa astepti 10 min am avut problema stai calm, trebuie sa ai laptop I5 placa video dedicata sa ruleze foarte bine