| DonCaffe a întrebat:

am si eu o problema cu cs-ul. Acum un an mi-am reinstalat windowsul si mi-am tras cs-ul dar nu mi se vedea meniul din cauza rezolutiei. Am rezolvat atunci cu un tutorial: sa fac un Shortcut la cs sa intru in proprietati si sa pun la target -window si atunci mi-a dat rezolutia mica si am putut sa o pun pe cea compatibila pentru pc-ul meu. Dar acum tot la fel mi s-a intamplat si cand scriu sa target la Shortcut -window imi da o eroare: the name '-window' specified in the Target box is not valid. Make sure the path and file name are corect.
Va rog ajutati-ma dau o funda

1 răspuns:
| Graff a răspuns:

Daca adresa de la target este intre ghilimele (de ex: "C:\cs\hl2.exe")
trebuie sa adaugi -window dupa ghilimele (ex: "C:\cs\hl2.exe" -window")
Sper ca ti-am fost de ajutor