| Vectra343 a întrebat:

Salut, am și eu o problema cu GTA5, mereu când întru în el și dau pe Story Mode, se incarca puțin după care ma scoate din joc și nu îmi apare nicio eroare, ma puteți ajuta?

6 răspunsuri:
| OniChan666 a răspuns:

E jocul original sau...

| Vectra343 explică (pentru OniChan666):

Da, l-am cumpărat de pe Steam.

| OniChan666 a răspuns (pentru Vectra343):

Incearca sa il reinstalezi.

| Vectra343 explică (pentru OniChan666):

L-am reinstalat și tot asa face, m-am uitat pe net la un tutorial legat de gameconfig și tot la fel...

| gamersamp12 a răspuns:

Si eu am gta-u dar pe rockastar social club... incearca sa ai instalat social club instalat. Dar ce ar fi problema e sa instalezi ultima versiue la driverul de la placa video. Adica sa dai update la driverul video.

| Vectra343 explică (pentru gamersamp12):

Încerc și asta, și revin cu un info.
Mulțumesc frumos