| IlieFloryn1992 a întrebat:

am descarcat Agricultural Simulator 2012 si cand intru il el astept putin si imi apare loanding si se incarca pana la jjumate si ma scoate din el si imi apaare o eroare DC? va rog raspundeti ma puteti contacta pe idu florin_boss1335! dau funda + vot

1 răspuns:
| mafiotuXXL a răspuns:

Stii de ce, Din cauza prea multe buguri. Si eu L-am avut cand intram in el imi tot disparea si aparea Meniu. Mai bine descarca Farming simulator 2011 tongue ai schinuri de numa.