| qazcomyqaz a întrebat:

Salut, am si eu o problema.De curand mi-am cumparat Call Of Duty:Modern Warfare 3.Ieri, cand am vrut sa intru pe contul de STEAM ca sa ma joc imi dadea ca datele nu sunt valide asa ca am incercat sa schimb parola sau mail dar nu a mers.Am citit pe steam ca merge sa resetez sau ceva de genu product key ca sa-l pun pe alt cont. Va rog ajutati-ma sau dati-mi niste sfaturi cu ce sa fac.
Multumesc.

1 răspuns:
| HoriaMC a răspuns:

Salut! Ai skype? Da-mi putin contul de steam ca stiu eu cum pot rezolva!