| YuliaNhO a întrebat:

Salut, am si eu o problema legata de jocul Metin2 RO. Cand ii fac patchul la intrarea in joc imi scrie:
metin2.bin.lz downloadmetin2.bin unpacking
Failed to decompress!
metin2.bin.lz, size 402697,
errno -7
Please restart program!

Am redownloadat jocul dar problema persista. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Odin_3219 a răspuns:

Si eu am ceiasi problema, tocmai au dat un update de Paste
cei de la metin2 si brusc a aprut si problema straight face

3 răspunsuri:
| ƒℓυχ a răspuns:

Nu ti se instaleaza bine, poate nu e buna conexiunea la internet sau ai virusi. Iati un anti-virus bun! Funda?

| YuliaNhO explică:

Am antivirusul AVAST si nu am avut probleme cu virusi nici odata...

| Odin_3219 a răspuns:

Sal, eu am rezolvat problema foarte usor, m-am dus la primul net-cafe si am instalat jocul Metin2 pe un pc de acolo, am copiat tote fisierele instalate pe un stick si le-am dat replace in pc-ul meu de acasa, sper ca a functionat si pentru voi si baft la crescut happy
aa si vreau si fundita nust la ce foloseste da o vreau big grin