| KoX a întrebat:

Salut am si eu o problema nu reusesc sa fac cont pe Korean Tales runner poate cineva sa-mi dea un cont sau sa-mi faca unul si sa mi-l dea pe mess ID : runner.rough@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| iHeartKpop a răspuns:

Nu prea ai cum.ai nevoie de un korean citizen security number. scuze, nu prea am cum sa traduc aia in romana.chestia ca virgula koreea a facut in asa fel inct doar aia care sunt cetateni koreeni sa se poata inscrie sau s-si faca cont pe site-uri korene.doar daca ai un prieten foarte foarte apropiat care e coreean. oricum, sa-ti dai security number-ul la coneva e impotria legii asa ca prea ai cum.incearca pe tale's runner-ul normal