| thed01 a întrebat:

am si eu un jaf de Pc. Fujitsu Siemens Celsius M410, as dori sa stiu ce componente sunt compatibile cu el. Calculatorul este cam vechi de aceea toate coponentele din el sunt standard. [cautati pe net Fujitsu Siemens Celsius M410 pentru detalii ]
Multumesc celor care o sa raspunda.[ nu ma prea pricep la componente...]

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am cautat un pic si n-am gasit nimic despre el. Mai bine ia programelul CPU-Z: http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
si spune-ne ce este scris acolo la denumire si model pentru fiecare piesa in parte.