| cornel95 a întrebat:

Salut am sistemu 2600ghz procesor 1.256 gb rami placa video 512mb geforce 7050 ce jocuri m-as putea juca
are rost sa incerc gta 4?

1 răspuns:
| BuburuzaAnca a răspuns:

Scrie pe google can i run it. E un program unde ai o lista intreaga de jocuri, programul iti scaneaza calculatorul si iti da un raspuns afirmativ sau negativ daca ai trecut testul sau nu. Daca nu.l gasesti in lista uita-te la cerintele jocului: cauta tot pe google gta4 system req... si o sa vezi. Dar la placa video pe care o ai, ma indoiesc sa nu mearga.