| remusbz a întrebat:

am temrinat jocul nfs underground 2, am primit mesaj ca am terminat toate cursele si pe harta nu imi mai apare nici una. dar cand apas T ca sa vad progresul, la cariera e de 74%. am cautat harti cu cursele ascunse, dar nu am gasit nimic bun. ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| denisroger a răspuns:

Asa am facut si eu, trebuie sa ai nivelul de tuning peste 6 sau 7, nu-mi mai aduc aminte...Fa tuningu la maxim pana cand ti le deblocheaza... Poate ti se pare ciudat dar merge! SUCCES