| GeorgeCristea a întrebat:

Am uitat parola de la un metin.Si nu stiu exact nici usernameul.Este prin calculator un loc sau o comanda in care se salveaza parolele? Eu asa am inteles. Daca stie cineva, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Daca ai uitat parola si username-ul e greu sa recuperezi parola si daca vrei sa ai parole in PC punele intr-un fisier word sau notepad

1 răspuns:
| GeorgeCristea explică (pentru FlorinSalamNr1):

Stiu ca este greu, dar ma gandeam ca exista vreun loc sau o comanda unde se salveaza conturile accesate.Asa am inteles...