| ghitza a întrebat:

Mi-am uitat parola de la ID, asta datorita faptului ca am bifat casuta care tine minte Id-ul si parola si eu nu mai trebuia sa o scriu.Am inercat toate parolele pe care mi le-am amintit, dar nici una nu este buna. Nu mai stiu nici ce raspunsuri am dat la intrebarile acelea. Stiti vreo metoda cum as putea sa mi-o recuperez, daca da va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Poate ii activat capslocku.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Daca nu mai tii minte intrebarile alea care le-ai pus cand ai facut id-ul nu o sa mai poti face nimicsad
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| ghitza explică:

Gata am gasit...cred ca era activat capslock-ul laughing mersi ca m-ai zisbig grin