| marius7122 a întrebat:

Salut, am un calculator cu procesor 1. 8ghz AMD athlon 3000+, ram 1gb, placa video integrata de aproximativ 128-250 mb si nu stiu ce sa ma joc,

1 răspuns:
| WholeWorld a răspuns:

Calculatorul este unul office... gandeste-te ca cele mai vechi jocuri aparute in ultimul timp au 256 de mb la dedicat iar tu daca ai de 256 mb on board si dedicat 128 max, nu ai cum sa joci cine stie ce jocuri.
Poate ar trebui sa joci jocuri gen Age of empire, red alert.
Iti sugerez ca pe viitor sa-ti faci o configuratie noua ca din acest pc, nu prea mai ai ce salva.
Poate doar sursa si perifericele.