| Mihai111111111 a întrebat:

Salut am un calculator mai vechi si nu prea stiu jocuri imi ziceti jocuri mai no(adica sa imi mearga)

Răspuns Câştigător
| Sophie94 a răspuns:

Si eu am avut mai demult un calculator mai vechi dar bunicel, zic eu. Aveam pe el tot felul de jocuri: hercules, tarzan, jazz jackrabbit, deer hunter. Poate crezi ca sunt de copiii mici, dar sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor.

1 răspuns:
| ovidius a răspuns:

Intai de toate zii si tu o configuratie.
"mai vechi" se poate referi la o GRAMADA de configuratii...
Si daca ai placa video integrata (on-board) cam poti sa iti iei adio de la jocurile mai mari.