| HεεЌεЯε a întrebat:

Salut,am un coleg in clasa care se joaca la fel ca si mine,Assassin's creed (toate seriile),si mi-a zis ca in toate Assassin's creed-urile sunt diferite personaje in fiecare(diferiti asasini),si mai mi-a spus ca fiecare dintre ei au arme diferite,nu aceleas arme,eu am vazut ca sunt cam la fel,dar in toate assassin's creed-urile, nu toti au arbaleta sau arc sau ciocanelul acela ca in assassin's creed 3.
Deci, este adevarat? sunt arme diferita sau sunt la fel in toate?

2 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Pai depinde ce assasin's creed estehappy Cred ca sunt diferite armele daca si personajele arata altfel! Eu joc assasin's creed 1 si ma multumesc cu el laughing

| HεεЌεЯε explică:

Eu am brotherhood si revelation happy